Fethiye Yamaç Paraşütü Firmaları
 1. Anasayfa
 2. Fethiye

Fethiye Yamaç Paraşütü Firmaları

0

Fethiye Yamaç Paraşütü Firmaları arasında en iyi tercih konumunda olan Firmamız profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiği yamaç paraşütü ile insanların unutamayacakları bir tatil yaşamalarına yardımcı olur. Tarihi ve doğal güzellikleri ile Fethiye tatilcilerin en uğrak alanları içerisinde ilk sıralarda yer alır. Burası gecesi ayrı gündüzü ayrı eğlence imkânları ile gelen turistlerin keyifli vakit geçirmelerine olanak tanıyor. Burada turistlerin daha iyi hizmet alması için firmalar bulunur. Her firma kendi bünyesinde barındırdığı imkânlar doğrultusunda tatilcilere farklı keyifli vakit geçirme imkânı tanır. Fethiye’ye gelen tatilcilerin en çok tercih ettiği spor dalı arasında yamaç paraşütü gelir. Yamaç paraşütü konusunda firmalar eğitmenler eşliğinde hizmet sunuyor. Gökyüzünde özgür bir şekilde uçmayı ve aşağıdaki kuş bakışı eşsiz manzarayı dolu dolu yaşamak isteyen herkes yamaç paraşütünü tercih eder.

Fethiye Yamaç Paraşütü Firmaları

Yamaç Paraşütü İçin Firmaların Önemi

İnsanların eğlenceli ve adrenalin dolu etkinlikler tercih etmesi bu konuda hizmet sunan firmaların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Firmalar Yamaç paraşütçüleri için sundukları profesyonel hizmet anlayışı ile daha güvenilir ve sağlıklı bir ortam yaratarak insanların bu spor dalını memnun bir şekilde yapmalarını sağlar. Her firma kendi prensipleri doğrultusunda hizmet veriyor.

Tüm firmaları tek bir hedefi bulunuyor o da insanların en iyi şekilde hizmet alarak ihtiyaçlarını karşılamasıdır. Yamaç paraşütü konusunda firmamız yılların vermiş olduğu deneyim ile Babadağlar mevkiinde eğlenceli ve unutulmayacak anlara imza atıyor.

Fethiye Yamaç Paraşütü Firmaları
Fethiye Yamaç Paraşütü Firmaları

Yamaç Paraşütü Nasıl Yapılır?

Yamaç paraşütü yapmak için öncelikle uygun olan ortamda bulunmak gerekir. Yamaç paraşütü için herkesin tercih edebileceği ilk mekân Babadağlar mevkidir. Burası Yamaç paraşütünün yapıldığı ilk yer olması ve bölge şartlarının tüm koşulları bu spor yapmaya elverişli hale getirilmesi ile en çok tercih edilen yerlerin başında gelir. Yamaç paraşütü yapmak için hava koşullarının elverişli olması ve rüzgârın esmesi gerekir.

Yamaç paraşütü sertifikası bulunan kişiler bu spora tek başına yapabilecekleri gibi herhangi bir sertifikası bulunmayanlar ise eğitmenler eşliğinde bu sporu gerçekleştirebilirler. Burada paraşütçüleri güvenlik önlemleri için her türlü ekipman bulundurulur. Bulunan bölgede hızlı bir şekilde koşarak kişiler kendilerini gökyüzüne bırakırlar. Rüzgârın esmesi ile beraber kanadın hava dolması ile paraşütçüler gökyüzünde unutulmayacak bir an yaşarlar.

[alert-announce]Fethiye’de Yamaç Paraşütü yapma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için Fethiye Yamaç Paraşütü yazımızı mutlaka inceleyiniz.[/alert-announce]

Fethiye Yamaç Paraşütü

Firmamız Tarafından Sunulan Hizmetler

Yamaç paraşütü yapmak isteyenlerin firmamızı tercih etmeleri halinde alacakları kaliteli ve güvenilir hizmetler büyük bir memnuniyet yaratacaktır. Hava sporları denilince akla gelen ilk spor yamaç paraşütü dür ve firmamız bu konuda oldukça deneyimli sayılır.

Uzman ekibimiz ve son derece profesyonel eğitmenlerimiz ile sizlere gökyüzünde unutamayacağınız anlar yaşatıyoruz. Yanınızda bulundurduğunuz kameralar ile bu anları ölümsüzleştirebilirsiniz. Ayrıca firmamız bünyesinde hizmet sunan fotoğrafçılarımız da sizlerin paraşüt hazırlıkları sırasında ve uçuş anındaki tüm önemli anlarınızın fotoğraf ve videosunu kaydederler.

[alert-announce]Firmamıza Yetkilisi: Yasin Avar – 0 539 352 12 61 Yol Tarifi[/alert-announce]

Kimler Yamaç Paraşütü Yapabilir?

Yamaç paraşütü yapmak isteyenlerin en önemli özelliği eğlenceli ve adrenalin tutkunu olmalarıdır. Bu kişiler metrelerce yüksekte uçmanın keyfini yaşadıkları gibi bu anları ölümsüzleştirerek unutamayacakları anlar yaşarlar. Yamaç paraşütü çoğu kişi tarafından tehlikeli görülebilir ve insanlar bu spor yapmaktan kaçınabilirler. Fakat gerekli tüm güvenlik önlemleri alındıktan sonra bu sporu yapmak son derece keyiflidir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus pilotların dediklerini harfiyen uymak gerekir.

Bu nedenle sağlık koşulları elverişli olan tüm bireyler yamaç paraşütü yapabilirler. Hamileler ve kronik rahatsızlığı bulunan kişiler yamaç paraşütü yapmaktan uzak durmalıdırlar. Çünkü uçuş sırasında yaşanabilecek herhangi bir korku ya da tedirginlik bu kişilere zarar verebilir. Can güvenliği her şeyin öncesinde geldiği için bu hususta hassas davranmak gerekir.

[alert-note]Fethiye Yamaç Paraşütü Firmaları, En İyi Firma Önerisi[/alert-note]

[alert-note]Fethiye Yamaç Paraşütü Yaş Sınırı Nedir?[/alert-note]

[alert-note]Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları[/alert-note]

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir