Kuşadası Plajlar
 1. Anasayfa
 2. Kuşadası

Kuşadası Plajlar

0

Ege’nin deniz bakımından en temiz suyuna sahip olan Kuşadası Plajlar ve Koylar bakımından da oldukça zengin bir belde. Eğer yaz tatilinizi Kuşadası’nda geçirecekseniz otel havuzlarıyla vakit kaybetmeyin.

Zira tabiatın bonkör davrandığı bu belde sayısız plaja da ev sahipliği yapıyor. Eşsiz ve tertemiz suyuna ek olarak çok kaliteli kumun bulunduğu bu plajlar ile denize doyacaksınız. Kuşadası yeşil plaj bunlar arasında dikkat çeken bir yer. Oldukça nezih olan plajda her türlü hizmete ulaşmak da mümkündür. Ayrıca kuşadası papaz plajı da farklı bir alternatifi olarak dikkat çekiyor.

Kuşadası Plajlar ve Keyif Dolu Anlar

Muhteşem plajlardan birisi de Kuşadası yılancı burnu plajı. Bu plaj neredeyse el değmeden günümüze kadar uzanmış. Çünkü bir sit alanı olan plajın çok farklı bir havası var. Hemen Güvercin Ada’nın karşısında yer alan plajın manzarası da oldukça hoş. Yeşili bol bir plaj olarak öne çıkıyor. Kuşadası uzun plaj adından da anlaşılacağı üzere çok uzun bir kumsala sahiptir. 12 kilometre uzunluğundaki bu eşsiz kumsal çılgınca güneşlenenlerle dolu.

Kuşadası plajlar – koylar sadece bunlardan ibaret değil. Selçuk pamucak plajı 100 metre genişliğinde çok güzel bir kumsala sahip. Kuşadası milli park plajları ise güzel bir doğa yürüyüşünden sonra serinlemek için çok davetkar. Ayrıca milli park çok zengin bir tabiata sahip ve kamp için müsait.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
thumbnail

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir