Antalya Aqualand Dolphinland
 1. Anasayfa
 2. Antalya

Antalya Aqualand Dolphinland

0

Eğer evli birisi iseniz ve ailenizle beraber güzel bir hafta sonu geçirmek istiyorsanız Antalya Aqualand Dolphinland güzel bir seçim olabilir. Antalya dünyanın en büyük turizm illerinden biridir. Bu nedenle her yıl milyonlarca turisti ağırlamaktadır. Yeni cazibe noktalarıyla sürekli turizm akımına uğrayan Antalya’da yazın harika bir tatil geçirebilirsiniz. 1996 yılında kurulan ve Antalya’nın en büyük su parkı olan Antalya Aqualand Dolphinland Konyaaltı Plajı’nın arkasında yer alır.

Hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap eden su parkında yetişkinler jakuzi bar(sağlık havuzu) ile keyiflerine keyif katmaktadır. İçinde yer alan 5 boyutlu sinema ile harika bir sanal gerçeklik deneyimi yaşayabilirsiniz. Dünyanın en büyük fast food mağazalarının olduğunuz yerde karnınızı doyurabilir ve vitamin bar sayesinde sağlığınıza sağlık katabilirsiniz. Mayıs ayından ekim ayına kadar hizmet veren su parkı sabahları 10.30 ile akşamları 17.30 arasında hizmet vermektedir. Bu aktiviteyi yapmak istediğinizde saatlerine uygun yolculuk yapmanız yararınıza olacaktır. Hizmet saatleri dışında gittiğinizde zamanınızı boşa harcamış, hayal kırıklığı yaşayarak geri dönmek zorunda kalabilirsiniz.

Antalya Aqualand Dolphinland

Antalya Aqualand, Antalya’nın en büyük ve ihtişamlı Aqualand’larından olduğu kesin. Aquapark denilmeyecek kadar büyük bir alana sahip olan Aqualand’da her türlü ayrıntı düşünülmüş durumda. Çocuk havuzundan dağlara kadar uzanan su kaydırağına, sinemasından lokantasına kadar yapılmış durumda. Hatta bununla da kalmayıp çocuklar ve yetişkinler içinde özenle hazırlanmış Dolphinland’da içerisinde yer almakta.

Antalya Aqualand Dolphinland

Aqualand’ın değişik alanları çocuklar için özenle hazırlanmış yerleri tam bir mükemmellik içerisindedir ve gidenleri hayran bırakmaya devam ediyor. Oraya gittiğinizde hızla geçen ve keyifli dakikalar sizleri bekliyor olacak. Birbirinden sevimli yunuslar, beyaz balinalar, foklar ile de çok eğlenecek olan sizler onu izlerken ne zaman bitti diye düşüneceksiniz. Ayrıca aktiviteler bununla da sınırlı değil. İçerisinde barlar, lokantalar olan bu yerde birçok duyguyu bir arada tadacaksınız. İçerisinden hiç çıkmak istemeyeceğiniz Aqualand Antalya sizi su ile buluştururken sizlere eğlenmeyi ve mutluluğu vaat ediyor şimdiden.

Antalya Aqualand Dolphinland 3

Dolphin şovları Çarşamba ve Cumartesi günleri olmaktadır. Sizlere tavsiyem o şovları kaçırmamanız ve o eğlenceli dakikalara sizin de tanık olmanız.

Aqualand Antalya’nın fiyat tarifesi ise şöyle;
Yetişkin(12 yaş ve üzeri): 40 Türk Lirası
Çocuk(3-12 yaş): 27 Türk Lirası
Öğrenci: 30 Türk Lirası
Yunuslar ile yüzme (5 dakikası): 290 Türk Lirası

Antalya Aqualand Dolphinland 4

Tatilinizi verimli ve eğlenceli bir şekilde geçirmek istiyorsanız bu fiyatları hiç düşünmeden verebilirsiniz. Bu tatilden sonra ömür boyu zihninizde güzel bir anı olacak ve hatta tekrar bu anıları yaşamak için buraya geleceksiniz. Yaz, kış her dönem değerlendirmek istediğiniz tatil fırsatlarınız için en uygun olan şehir Antalya’ya geldiğinizde Aqualand’a uğramadan şehirden kesinlikle ayrılmamalısınız. Türkiye’nin turizm merkezi Antalya’nın sayısız nimetlerinden sadece biri olan bu aktiviteyi yaptığınızda kesinlikle pişmanlık duymayacak, üstelik sırf bu aktivite için bile bir dahaki tatilinizi Antalya’da yapmayı planlayabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
Yeşil Vadi1

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir