Konyaaltı Plajı
 1. Anasayfa
 2. Antalya

Konyaaltı Plajı

0

Antalya ile bütünleşen Konyaaltı Plajı ülkemiz turizmi için son derece etkili bir değere sahiptir. Birçok bilgi yarışmasının fiks sorularının cevapları arasında yer alan Konyaaltı Plajı çoğu tatilcinin en fazla uğrak yerleri arasındadır. Turizm cenneti Antalya’da Konyaaltı gibi ciddi getirisi (maddi-manevi) olan bu bölge için fazlasıyla yatırımların hayata geçirildiğini söyleyebiliriz.

Akdeniz Üniversitesi’nin Konyaaltı Plajı’na yakın olmasından mütevellit öğrenciler ders çıkışında denizin ve güneşin fazlasıyla tadını çıkarmaktadır. Ülkemizin en uzun plajı olarak bilinen Konyaaltı Plajı’nın yaklaşık uzunluğu 7 km’dir. Sahil şeridi boyunca ilerlendiğinde bol yıldızlı otelleri, VIP müşterileri görmek mümkündür. Antalya’nın en gözde yerlerinden biri olan Konyaaltı Plajı kafeleri, gece kulüpleri, spor alanlarıyla birçok tatilciye beklentisinden çok fazlasını sunmaktadır. Konyaaltı Plajı’na olan rağbetin artmasıyla birlikte bunun nimetlerini fazlasıyla alan turizmciler; gerçekleşmesi muhtemel olan bütün yatırımlarını Konyaaltı civarında hayata geçirmektedir.

Antalya Plajı, Konyaaltı Plajı

Hızlı şehir hayatının vermiş olduğu bunalımdan sıyrılmak isteyen insanlar çareyi Konyaaltı Plajı’nda aramaktadır. Birçok tatilci gerek yurtiçi gerekse yurtdışını tercih ederek, iş hayatının sinirini, stresini ve kasvetini atmaya çalışır. Şüphesiz ki kusursuz bir tatil geçirmek isteyen tatilciler yaz-kış demeden ellerinde tur şirketlerinin broşürleriyle araştırma yapmakta ve sonunda Konyaaltı Plajı’nda karar kılmaktadır.

Her insanın kişisel zevkine ve beğeni ölçütlerine dayanarak Antalya’ya gitmesi ve Konyaaltı’nda doyasıya denizin ve güneşin tadını çıkarması muhtemeldir. Unutulmaz bir tatil geçirmek isteyen insanların en uğrak yerleri arasında bulunan Konyaaltı Plajı, Otelleri, Açık büfe kahvaltıları, masmavi deniziyle ile tatilcilerine unutulmaz anlar yaşatmaktadır. Bünyesinde barındırdığı restaurant, eğlence mekânları, kafeler vs gibi yerler ile günün her saati hizmet etmektedir.

Konyaaltı Plajı

Keyifli bir tatilin adresidir. Maviyle yeşilin ahenkle dans ettiği bu beldede yüzerek ve birçok alternatif seçenek ile haşır neşir olarak tatilinizi sürdürebilirsiniz. Kış mevsiminin kendini iyiden iyiye hissettirmesiyle birlikte insanlar soğuklardan ve gri havadan bunalmaktadır. Sürekli olarak şikayetlerini dile getirmektedir. Oysaki Antalya’da hala t-shirt, şort giyen insanlar fazlasıyla mevcuttur. Doğal olarak insanlar da akın akın Antalya’ya gitmektedir. Ve Konyaaltı Plajı’nda kısa bir mola vermektedir.

Konyaaltı Plajı 2

Sosyal aktivitelerin tüm canlılığıyla hayat bulduğu plajda samimiyet ve dost canlısı insanları görmek mümkündür. Konyaaltı esnafı da tatilcilere fazlasıyla yardımcı olmaktadır. İdeal çözüm önerileri sunmaktadır. İş gezisi, toplantılar, tatil vs için Konyaaltı Plajı’nda yer alan otelleri tercih edebilirsiniz. Turistler için açık büfe kahvaltı, Türk hamamı, Sauna, Mini Bar gibi hizmetler sınırsız ve çok uygun fiyatlara sunulmaktadır. Ayrıca gençler ve öğrenciler için de paha biçilemez bir mekandır burası. Bu turizm merkezinde sabahlara kadar susmayan, müzik seslerinin bir an bile dinmediği cluplarda stres atmak, eğlenmek büyük bir fırsat olmaktadır. Üstüne üstlük çok ciddi bir bütçe gerektirmemesiyle de dikkat çekmektedir. İşte bu yüzden Konyaaltı Plajı kaçırılmaması gereken fırsatları sunduğu için ülkemiz açısından adını en fazla duyuran plajlardan biridir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir