Bodrum Bağla
 1. Anasayfa
 2. Bodrum

Bodrum Bağla

0

Bodrum’un koylarının ne kadar ünlü olduğunu dergilerden, gazetelerden ve belgesellerden görmüşsünüzdür. Bodrum Bağla bu muhteşem koylarından birine ev sahipliği yapmaktadır. Bodrum’a gelen bir çok insanın yine keşfedemediği güzelliklerle dolu bir köy. Buraya gelenlerin bir çoğu kamp yaşamına uygun olduğu için tercih ediyor. Güzel, tertemiz plajlarıyla kalabalık barındırmayan bu köyde huzurun ve sessizliğin keyfini doruklarda çıkartacaksınız. İki tane de büyük otel bulunan köyde yine de köy hayatına tanıklık edeceksiniz.

Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Bağla koyunda tatlı su çıktığı bile söylenir. Bodrum Turgut Reis arasında kalan bu koyu ziyaret ederek siz de bu güzelliğe tanık olabilirsiniz. Bodrum Bağla köyü otelleri burayı çok fazla etkilemiyor. Sakinlik ve huzur burada yıllardır hiç bozulmamış ve halada devam ediyor. Çadırınızı bir gün alıp buraya gelerek Bağla’da campinglerde keyif yapabilir ve koyunda rahatça serin sularında yüzebilirsiniz. Bağla koy olarak ön plana çıkmış ve yapılan tarımla güzel sebze ve meyve yetiştiricileriyle ün salmış. Daha çok orta yaşlı kesim için burada tatil yapmak daha uygun.

Bodrum Bağla 2

Bodrum Bağla da satılık yazlıklardan alıp senenin belli günlerinde buraya eviniz haline getirebilirsiniz. Evinizde sebze ve meyveler yetiştirebilir, gün aydığından koya bir yürüyüş yapabilirsiniz. İçinde sitelerinde bulunduğunu söylemeden geçmeyelim. Görüntü açısından buralar size rahatsızlık verebilir ama üzülmeyin muhteşem yeşillikler onları kapamaya yetmiştir.

Bodrum Bağla Koyu

Yeterli bir sahili bulunmayan bu yerde genelde deniz kıyıların da makiler ve kayalıklar bulunuyor. Bu yüzden güneşlenecek bir sahili çok bulunmamakta ama siz buraya geldiğinizde koyları size yeterli olacaktır. Bağla’nın güzelliklerini keşfetmek için sizde şimdiden otobüs biletinizi şimdiden alın, kamp malzemelerini hazırlayın.

Bodrum güzellikleri farklı yerlerde, farklı zamanlarda güzel olabilir ama Bağla tüm yıl boyunca muhteşem yerleriyle ziyaret edilebilir. Burada bulunan otellerde konaklayarak, otel plajlarında serin denizin tanıdı ayrıca çıkartabilirsiniz. Bitmeyen güzellikleriyle her zaman, her an yeni şeyler keşfetmek için sizi de Bodrum Bağla’ya bekliyoruz. Bodrum’da her yer güzel ve bu güzellikler anlatmakla ve okumakla anlaşılamaz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
bodrum-gumbet-resimleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir