Çalış Gün Batımı ve Mehtap Turu

Çalış Gün Batımı ve Mehtap Turu
PAYLAŞ

Tatil beldeleri içinde dünyaca tanınan beldelerimiz vardır. Bunlardan birisi olan Fethiye çok farklı tatil konseptleri ile ülkemizde bu konuda zirvedir. Deniz ve kumun doğal olarak güzelliği ayrı bir unsur olurken tatil firmalarının sunmuş olduğu aktivite zenginliği kesinlikle başka bir yer ile kıyaslanmaz. Ölüdeniz Yamaç Paraşütü ve daha bir çok adrenalin dolu etkinlik Fethiye’de bulunmaktadır. Ancak bunlara ek olarak sunulan Çalış Gün Batımı ve Mehtap Turu çok daha farklı bir aktivitedir. Zira tatil boyunca adrenalin depolayan çiftler için çok romantik anların yaşanacağı bir gezidir. Mehtap turu nedir diye soracak olursanız meşhur Çalış sahilinden akşam saatlerinde başlayan bu tekne turları ile mehtabı seyretmektir diye cevap vermek uygun olacaktır.

Çalış Gün Batımı ve Mehtap Turu

Çalış Gün Batımı ve Mehtap Turu Konsepti

Akşam saat 19.00 gibi başlayan bu turlar gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eder. Yazları çok kalabalık olan Fethiye’de belki de en sessiz mekânlar olan bu tekneler ile huzur dolu anlar yaşamak mümkündür. Üstelik mehtap turu fethiye için çok uygundur. Zira bu beldede mehtap ayrı bir güzeldir.

Hele deniz üstünde bir teknede Çalış Gün Batımı ve Mehtap Turu yaptığınızda bambaşka anlamları da beraberinde getirmektedir. Dünyanın en romantik dakikaları için mutlaka bu tura katılın. Tur süresince tüm yiyecek ve içecek ikramları da ücretsiz olarak verilmektedir.


PAYLAŞ


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü
03 Ara, 2017     2

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Fethiye Koyları ve Plajları
06 Eki, 2017     0

Fethiye Koyları ve Plajları

Fethiye Su Sporları
12 Eyl, 2017     0

Fethiye Su Sporları

Yeşil Vadi
09 Eyl, 2017     0

Yeşil Vadi

Yakapark
04 Eyl, 2017     0

Yakapark