Çalış Gün Batımı ve Mehtap Turu
 1. Anasayfa
 2. Fethiye

Çalış Gün Batımı ve Mehtap Turu

0

Çalış Gün Batımı ve Mehtap Turu dünyaca tanınan beldelerimizden birisi olan Fethiye de yer almaktadır. Fethiye farklı tatil konseptleri ile ülkemizde bu konuda zirvedir. Deniz ve kumun doğal olarak güzelliği ayrı bir unsur olurken tatil firmalarının sunmuş olduğu aktivite zenginliği kesinlikle başka bir yer ile kıyaslanmaz. Ölüdeniz Yamaç Paraşütü ve daha bir çok adrenalin dolu etkinlik Fethiye’de bulunmaktadır. Ancak bunlara ek olarak sunulan Çalış Gün Batımı ve Mehtap Turu çok daha farklı bir aktivitedir. Zira tatil boyunca adrenalin depolayan çiftler için çok romantik anların yaşanacağı bir gezidir. Mehtap turu nedir diye soracak olursanız meşhur Çalış sahilinden akşam saatlerinde başlayan bu tekne turları ile mehtabı seyretmektir diye cevap vermek uygun olacaktır.

Çalış Gün Batımı ve Mehtap Turu

Çalış Gün Batımı ve Mehtap Turu Konsepti

Akşam saat 19.00 gibi başlayan bu turlar gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eder. Yazları çok kalabalık olan Fethiye’de belki de en sessiz mekânlar olan bu tekneler ile huzur dolu anlar yaşamak mümkündür. Üstelik mehtap turu fethiye için çok uygundur. Zira bu beldede mehtap ayrı bir güzeldir.

Hele deniz üstünde bir teknede Çalış Gün Batımı ve Mehtap Turu yaptığınızda bambaşka anlamları da beraberinde getirmektedir. Dünyanın en romantik dakikaları için mutlaka bu tura katılın. Tur süresince tüm yiyecek ve içecek ikramları da ücretsiz olarak verilmektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
astim_magarasi___mersin.jpg

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir