Çeşme Kervansaray Otel
 1. Anasayfa
 2. Çeşme

Çeşme Kervansaray Otel

0

Sizde eğer yaz tatilinizi İzmir’in incisi Çeşme’de geçirmek istiyorsanız. Eşsiz manzarasıyla sizlere ev sahipliği yapacak olan Çeşme Kervansaray Otel dokusuyla sizleri mest edecektir. Kanuni Sultan Süleyman’ın girişimi ile Çeşme’de 1528 tahinde yapılan 45 odalı kervansaray günümüzde eşsiz tasarımlı bir otel olarak hizmet vermektedir. Kervansarayın yapılış amacı yabancı iş adamlarının ve tüccarları ağırlamaktı. Fakat bugün muhteşem tasarımı ve konforlu mekanlarıyla tatil beldesinin gözde barınma yeri olmaktadır.

Çeşme Kervansaray Otel

Çeşme Kervansaray Otel

Tabiatı ve denizi ile aklınızı başından alan Çeşme’de alternatif bir tatil fırsatı arıyorsanız bu oteli kaçırmayın. Kervansaray içinde yer alan alternatif eğlence mekanları ve alış veriş merkezleri ile tam bir yaşam alanı olmaktadır. Çocuklu aileler için ise mekanın konforu vazgeçilmez olmaktadır. Otelin en dikkat çekici özelliği ise oda tasarımları olmaktadır.

Otel odaları Osmanlı tarzı bir mefruşat ile harika bir görünüme bürünmüştür. Siz otel odasında iken kendinizi Osmanlı sultanları gibi hissedebilir, otelin debdebeli ambiyansında kendinizi mutlu edebilirsiniz. Otelin tarihi havasına rağmen klimadan duşa kadar en lüks ve modern ihtiyaçlarınız da yine otel personeli tarafından karşılanmaktadır.

Otel içindeki Türk hamamı ise yaz sıcağında alternatif bir keyif sunmaktadır. Eğer harika ve ihtişamlı bir tatil istiyorsanız kervansaray çeşme telefon numaralarını alıp, çeşme kervansaray otel yorumları da incelendikten sonra rezervasyon yaptırılabilir ve tatilin tadı çıkartılabilir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir