En Güzel Fethiye Resimleri

PAYLAŞ

Ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden birisi olan Fethiye’ye ait birbirinden güzel Fethiye Resimleri bu sayfa içerisinde yer almaktadır. Fethiye, her ne kadar Muğla iline bağlı bir ilçe olsa da, gerek Muğla merkeze olan uzaklığı, gerekse stratejik konumu nedeniyle kendi başına bir ilmiş gibi genişlemiş ve günümüzde pek çok şehir merkezinden çok daha büyük hale gelmiştir. Ege’nin ve en geniş tatil potansiyeline sahip merkezlerinden birisi olan Fethiye, Bodrum ve Marmaris’in aksine kozmopolit bir yapıya sahiptir ve farklı noktalarında farklı turizm stratejileri uygulanır. Örneğin, Ölüdeniz gibi bölgelerde butik otelcilik ve pansiyon turizmi benimsenmişken, Fethiye Çalış bölgesinde çok sayıda büyük otel bulunmaktadır. Ayrıca Göcek gibi çevre mahalleleri ile de oldukça güçlü bir çekim alanı olan Fethiye’nin  uzun zamandır il olması planlanmaktadır. Fethiye ile ilgili tanıtım yazımızı okumak için Tatil Şehri, Aşk-ı Fethiye yazımızı inceleyebilirsiniz.

Fethiye Resimleri

PAYLAŞ


En Güzel Fethiye Resimleri” için 2 yorum yapılmış

  1. kamill dedi ki:

    Fethiyeye gitmek istiyorum. çok güzel fotoğraflar ve anlatımınız var. fethiyeyi çok merak ediyorum. En kısa zamanda gideceğim. teşekkürler size…

    1. admin dedi ki:

      fethiye son yıllarda yerli turizmcilerin en popüler yaz tatili tercihleri arasına girmeyi başarmış, ülkemizin en önemli turizm bölgelerinden bir tanesidir. Fethiye ile ilgili detaylı bilgi için ilgili makalemize http://www.yaz-tatili.com/fethiye-tatil-sehri-aski-fethiye/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

30 Nis, 2019     1

Kelebekler Vadisi

22 Nis, 2019     0

Saklıkent Resimleri

12 Eyl, 2017     0

Fethiye Su Sporları

09 Eyl, 2017     0

Yeşil Vadi